KONTAKTA OSS

Tveka inte att kontakta oss så hjälper vi dig.

NÖJDA KUNDER

SNABB SUPPORT

BESTÄLL FÖRE 16.00

Leverans dagen efter

Support 08-17

Korta svarstider

Maila in underlag

& specialfiler

ADRESS

Gränsbovägen 6

152 42 Södertälje

TELEFON

+468-646 94 01

(Mån-Fre 08.00-17.00)

EKONOMI

För ekonomi & fakturafrågor

ekonomi@knutwall.com

FÖRSÄLJNING

Jonas Klahammar

Försäljning Väst (Västra Götaland/Halland)

+4673-675 02 15

jonas@knutwall.com

Björn Erlandsson

Försäljning Syd/Danmark (Skåne, Blekinge, Småland)

+4670-717 95 85

bjorn@knutwall.com

Robert Andersson

Region Mitt (Östergötaland/Mälardalen/Värmland)

+4670-267 89 50

robert.andersson@knutwall.com

Annika Hunnanmaa

Säljsupport/Innesälj

+4672-012 31 01

annika@knutwall.com

Fredrik Modh

Försäljningschef

+4676-877 33 77

fredrik@knutwall.com

PRODUKTION

Roberth Ahlbeck

Verksamhetsansvarig

+468-646 94 01

robert@knutwall.com

Gustav Arkbåge

Produktion

+468-646 94 01

info@knutwall.com

Maximilian Berglund

Produktionsansvarig/Order

+468-646 94 01

info@knutwall.com

Baran Efe Karanfil

Produktion

+468-646 94 01

info@knutwall.com

Kevin Lindberg

Produktion

+468-646 94 01

info@knutwall.com

Rickard Lindgren

IT

08-646 94 01

rickard@knutwall.com

Erik Forsström

Produktion

+468-646 94 01

info@knutwall.com

Alex  Karlsson

IT

08-646 94 01

info@knutwall.com

Har du frågor? Tveka inte att ringa till oss på 08-646 94 01

Adress

Gränsbovägen 6

152 42 Södertälje

Kontaktuppgifter

(+46) 08-646 94 01

order@knutwall.se

Öppettider

Mån-Fre 07.00-17.30

Lör/Sön: Stängt

Copyright: Knut Wall Marking Systems AB 2020