KONTAKTE OSS

Ikke nøl med å kontakte oss, så hjelper vi deg.

FORNØYDE KUNDER

RASK KUNDESTØTTE

BESTILL FØR KL. 16.00

LEVERING DAGEN ETTER

KUNDESTØTTE 08–17

KORTE SVARTIDER

ADRESSE

Gränsbovägen 6

152 42 Södertälje

TELEFON

+468-646 94 01

(Mån-Fre 08.00-17.00)

EKONOMI

För ekonomi & fakturafrågor

ekonomi@knutwall.com

SALG

Jonas Klahammar

Salg Vest - Sverige

+4673-675 02 15

jonas@knutwall.com

Björn Erlandsson

Salg Syd - Sverige

+4670-717 95 85

bjorn@knutwall.com

Robert Andersson

Salg Mitt - Sverige

+4673-687 53 77 

robert.andersson@knutwall.com

Annika Hunnanmaa

Salgsstøtte/Innsalg

+4672-012 31 01

annika@knutwall.com

Torben Sten

Salg - Danmark

+4676-170 91 67

torben@knutwall.com

Fredrik Modh

Salgssjef Scandinavia

+4676-877 33 77

fredrik@knutwall.com

PRODUKSJON

Roberth Ahlbeck

Driftleder

+468-646 94 01

robert@knutwall.com

Gustav Arkbåge

Produksjon

+468-646 94 01

info@knutwall.com

Maximilian Berglund

Produksjonsleder/Ordre

+468-646 94 01

info@knutwall.com

Baran Efe Karanfil

Produksjon

+468-646 94 01

info@knutwall.com

Kevin Lindberg

Produksjon

+468-646 94 01

info@knutwall.com

Rickard Lindgren

IT

08-646 94 01

rickard@knutwall.com

Erik Forsström

Produksjon

+468-646 94 01

info@knutwall.com

Alex  Karlsson

IT

08-646 94 01

info@knutwall.com

Har du spørsmål? Nøl ikke med å ringe oss på +468-646 94 01

Adresse

Gränsbovägen 6

152 42 Södertälje

Kontaktopplysninger

(+46) 08-646 94 01

order@knutwall.com

Åpningstider

Mån-Fre 07.00-17.30

Lør/Søn: Stengt

Copyright: Knut Wall Marking Systems AB 2020