KONTAKT OS

Tøv ikke med at kontakte os, så hjælper vi dig.

TILFREDSE KUNDER

HURTIG SUPPORT

BESTIL FØR KL. 16.00

LEVERING DAGEN EFTER

Support 08-17

KORTE SVARSTIDER

SEND GRUNDMATERIALE

& specialfiler

ADRESSE

Gränsbovägen 6

152 42 Södertälje (Sverige)

TELEFON

+468-646 94 01

Man-Fre 08.00-17.00

EKONOMI

For økonomi- og fakturaspørgsmål

ekonomi@knutwall.com

SALG

Jonas Klahammar

Försäljning Väst (Västra Götaland/Halland)

+4673-675 02 15

jonas@knutwall.com

Björn Erlandsson

Försäljning Syd/Danmark (Skåne, Blekinge, Småland)

+4670-717 95 85

bjorn@knutwall.com

Robert Andersson

Region Mitt (Östergötaland/Mälardalen/Värmland)

+4670-267 89 50

robert.andersson@knutwall.com

Annika Hunnanmaa

Salgsstøtte

+4672-012 31 01

annika@knutwall.com

Fredrik Modh

Salgschef - Scandinavia

+4676-877 33 77

fredrik@knutwall.com

PRODUKTION

Roberth Ahlbeck

Driftsleder

+468-646 94 01

robert@knutwall.com

Gustav Arkbåge

Produktion

+468-646 94 01

info@knutwall.com

Maximilian Berglund

Produktionschef/ordre

+468-646 94 01

info@knutwall.com

Baran Efe Karanfil

Produktion

+468-646 94 01

info@knutwall.com

Kevin Lindberg

Produktion

+468-646 94 01

info@knutwall.com

Rickard Lindgren

IT

08-646 94 01

rickard@knutwall.com

Erik Forsström

Produktion

+468-646 94 01

info@knutwall.com

Alex  Karlsson

IT

08-646 94 01

info@knutwall.com

Har du spørgsmål? Tøv ikke med at ringe til os på +468-646 94 01

Adresse

Gränsbovägen 6

152 42 Södertälje (Sverige)

Kontaktinformation

(+46) 08-646 94 01

order@knutwall.se

Åbningstider

Mån-Fre 07.00-17.30

Lør/Søn: Lukket

Copyright: Knut Wall Marking Systems AB 2020